Тут ви можете залишити питання до доктора Лінько

 1. Гість says:

  Як можна потрапити на прийом?

  • admin says:

   Скористайтеся телефонами зі сторінки Контакти

  • Тетяна says:

   Доброго дня!
   В мене був перелом внутрісуглобовий променевої кістки в лікті.
   Пройшло 3 місяці.
   Я проходилакурс реабілітації зразу після того,якзняли гіпс.Через 2 тиждня.
   Лікоть до сих пір не згинається і не розгинається.Перелом зрісся нормально.
   Реабілітолог пропонує робити операцію.
   Чи обов’язково мені її робити???

   • Доктор Лінько says:

    Тетяна, ліктьовий суглоб по своїй природі є складним. Та враховуючи складність перелому після зрощення можлива контрактура. Пропоную вам звернутись до мене на консультацію.

  • Екатерина says:

   Добрий день.На протязі тривалого часу дуже болить праве коліно,від тазобедрового суглоба до коліна дуже опухла нога.Скажіть будласко як попасти до Вас на консультацію.Дуже Вам вдячні.

   • Доктор Лінько says:

    Доброго дня пані Катерина.
    На данний час клініка на відпочинку яка триватиме до 16 серпня.
    Будь ласка зателефонуйте за телефонами на сторінці контакти та домовтесь про зустріч.

  • Дмитрий says:

   Здравствуйте Ярослав Владимирович!!!
   Мне 25 лет, летом 2012 играл в футбол, получил травму колена, обратился в травмпункт, мне сказали что надо делать МРТ!!! сделал, дали заключение процедуры: лигаментопатия передней крестообразной связки, бурсит, синовиит, киста Бейкера. Пришел в поликлинику по прописке, врач травматолог назначил уколы «Олфен» и электрофорез,прошел курс лечения, вроде все было не плохо, беспокоило только боль при приседании и и хруст при выпрямлении колена, я думал что это со временем пройдет, прошло пол года ребята пригласили играть в зал футбол, бегал вроде неплохо но при борьбе получил толчек в плече и как на зло оп перса на ногу которая била травмирована почувствовал хруст, и жуткую боль под коленом как и в прошлый раз, ребята отвезли в травмпункт, провели осмотр сказали, что связка не разорвана,прописали мазь, через неделю пришел к травматологу он мне сказал что надо делать операцию, очень переживаю не знаю как быть, перелопатил весь интернет, попал на Ваш сайт, получил масса впечатлений от Вашего богатого опыта, а также об коллегах с кем вы работаете, очень хочу получить Ваш совет жду с нетерпением.

   • Доктор Лінько says:

    Дмитрику,
    Схоже що в коліні дійсно є пошкодження, але точніший діагноз та інформацію щодо лікування зможу надати тільки при особистому огляду.
    Запишіться на прийом у Юрія Анатолійовича за телефоном 067 3207773 з Понеділка по П’ятницю з 16 годин у Суботу з 13 години.

  • Доктор Лінько says:

   Андрію, запишіться будь-ласка на консультацію . Телефон для запису 067-442-04-80

 2. Максим says:

  Доброго дня!
  У мене вивих правої плечової кістки.
  Після вправлення мені наклали гіпсову пов’зку.
  А можна просту пов’язку?

  • Доктор Лінько says:

   У вашому випадку, для більшої зручності, звернітся до продавців ортопедичних виробів та придбайте м`ягкий ортез для плечового суглоба згідно вашого розміру.

 3. Вовк Ірина Анатоліївна says:

  Доброго дня!23 листопада2011 р.я травмувала дистальну фалангу v пальця правої кисті.Травматолог діагностував клінічно та по знімку перелом дистальної фаланги правої кисті та відрив сухожилку розгинача.Призначив іммобілізацію лангетою на 1 міс.Але мізинець зараз має таку ж форму»молотка»,почав болітита збільшився міжфаланговий суглоб. Як мені далі вчинити? Чи варто продовжувати консервативне лікування?

  • Доктор Лінько says:

   Пані Ірина,
   Якщо у вас немає професійної необхідності користуватись мізинцем, я раджу вам утриматись від навантажуючих рухів які призводять до болю та надати час на загоювання.
   У іншому випадку, як наприклад заняття фортепіано, це вирішується оперативним варіантом.

 4. Надія says:

  Доброго здоров’я!
  Дівчинці 12 років утворилась гігрома на зовнішній поверхні запястя приблизно 2 місяці тому, розмір у діаметрі приблизно 1см, біля гігроми є невеличка ямка. Болі є під час рухів у суглобі з максимальною амплітудою. Хочемо проконсультуватись у Ваших спеціалістів, бо хірург поліклініки призначив при болях компреси напівспиртові і поінформував що це пройде через 3 роки. Я хвилююсь, дочка вже починає щадити суглоб і обмежувати рухи а що буде через 3 роки?!Що Ви порадите? Як нам діяти далі?

  • Доктор Лінько says:

   Надія, це є доброякісний процес. Але, малоймовірно що утворення пройде за певний час. Як правило це лікується оперативно. Я запрошую вас до себе на консультацію.

 5. Елена says:

  Добрый день! У меня повреждена передняя крестоподобная связка (1месяц после травмы), как я понимаю необходима артроскопия. Скажите пожалуйста, какая стоимость такой операции в вашей клинике и кто из ваших докторов может мне помочь?
  Спасибо за ответ.

  • Доктор Лінько says:

   Олена, в нашій клініці майже щоденно виконуються операції по відновленню ПХЗ, ви можете звернутись до будь кого з лікарів нашого відділення в тому числі безпосередньо до мене. Вартість залежить від кожного окремого випадку, приблизно 25 тис. гривень враховуючи всі витрати.

 6. Юра says:

  Здраствуйте!!! У меня повреждена передняя крестоподобная связка и мениск (как показало МРТ). Скажите пожалуйста, какая приблезительная стоимость такой операции и когда ее необходимо делать??? (С момента полчения травмы прошло 10 дней)

  • Доктор Лінько says:

   Юрію, не можу заперечувати щодо поставленого діагнозу доки не огляну вас сам. Оперуватись вам можна після того як заспокоїться запалення спровоковане травмованою зв’язкою.
   Ціна вже була мною озвучена на форумі. Запишіться на консультацію і я чекаю на вас.

 7. любов says:

  Чи можна виправити викривлення хребта 18-річної дитини без хірургічного втручання?

  • Доктор Лінько says:

   Консервативна корекція можлива при незначній ступені сколеозу. Клініка немае досвіду оперативного лікування сколіозу, прохання звертатися в спеціалізовані клінікі.

 8. Оксана says:

  Доброго дня шанований лікарю! Якщо я потрапила на Ваш сайт – потребую допомоги, моя проблема – ваш профіль. Місяць назад отримала травму коліна, без переломів, за порадою лікаря 2 тижні була з гіпсом, але відчуття неблагополучного приземлення не залишало. Зробила УЗІ суглоба. РЕЗУЛЬТАТ пишу російською; Частичный разрыв медиальной коллатеральной связки. Продольный разрыв 7 мм переднего рога медиального мениска. Чи обов»язкова в такому випадку артроскопія (я так розумію, що це хірургічне втручання), скільки триває час лікування, які наслідки і період реабілітації, якими коштами я маю володіти, аби зробити це у Вашій клініці? З повагою.

  • Доктор Лінько says:

   Згідно заключення УЗІ лікування консервативне. Для того щоб встановити діагноз і вибрати оптимальну тактику лікування необхіно вас оглянути на прийомі. Звертайтеся за контактами.

 9. Злата says:

  Добрый день доктор! Дочь 15 лет повредила колено, расшифровка МРТ-Латеральный мениск деформирован, уплощён структура неоднородная В таком случаи неизбежно оперативное вмешательство? От жидкости можно избавиться без операции? Ребёнок занимаеться професионально танцами , сможет ли она после операции если такова будет нужна продолжать тренировки? Огромное спасибо за ответ!

 10. Тамара says:

  Діагноз поставлений ортопедом в Полтаві – пошкодження стінки заднього рога меніска. Чи обов’язкове потрібне оперативне втручання, і скільки це коштує?

 11. Міла says:

  Скажіть будь-ласка, чи ви лікуєте і яким чином вроджений вивих кульшових суглобів дитині (4 рочки)? Наперед дякую

  • Доктор Лінько says:

   Доброго дня Міла,
   Нажаль, поки що ми не лікуемо діточок, будь ласка звернітся в Охмадит.

 12. Міша says:

  Добрий день. В мене така проблема, вивернув коліно на тренуванні, при цьому відчув хруст, випрямивши ногу знову відчув хруст,продовжив тренування далі. На слідуючий день коліно розпухло, не зміг піднятись по сходах (відчутття нестійкості в коліні). Через 6 днів зробив мрт, результат – надрив ПХЗ. Але ознак травми (висувного ящика) не виявлено. Чи потрібне оперативне втручання?

 13. светлана says:

  Добрый день.
  У меня произошла травма колена 4 марта,по рентгену в травмпункте был поставлен диагноз-повреждение связки и возможно повреждение мениска,была наложена шина на 12 дней.После этого боль в колене при сгибании и разгибании сохранилась,я обратилась в клинику Ситенко,там мне сделали блокаду в сустав,боль не ушла,сделали МРТ,которое показало лишь разрыв связки 1 степени.Назначили артез и ЛФК.Сделали еще раз блокаду.До сих пор присутствует резкая боль при сгибе,разгибе и если согнутое колено отклонять в стороны.Похоже на то,что диагноз превоночальный «повреждение мениска» подтверждается.Каково ваше мнение?Сколько стоит у Вас артроскопия?

  • Доктор Лінько says:

   Вельмишановні Світлана, Міша, Тамара та Наталка
   Інколи дуже складно надати консультацію щодо лікування або поставити вірний діагноз не побачив паціента.
   Я вас запрошую до мене на консультацію, за попередньою домовленістю по телефону на сторінці Контакти.
   Дякую.

 14. Роман says:

  Здравствуйте Доктор. 8 месяцев назад, я получил открытый перелом в районе голеностопа. Кости «Tibia» и «Fibia» были серьозно повреждены. Сейчас в месте перелома стоит металическая пластина около 12см в длинну. В данный момент я свободно передвигаюсь, даже могу бежать, но мой голеностоп слишком «зажат» – Я не могу присесть. В других словах, когда я тяну стопу на себя, между здоровой и пострадавшой стопой есть разница в ростяжке: около 10 градусов. Подскажите пожайлуста, какие использовать упражнения чтобы улучшить гибкость голеностопа. Спасибо.

 15. Юрий says:

  Здравствуйте, доктор.В мае прошлого года проснулся с болями в тазобедренных суставах. Год лечили незначительную грыжу в поясничном отделе позвоночника. Боли становились на короткие периоды меньше, а затем восстанавливались.В июне 2012 назначено МРТ. Заключение : «На серії томографічних зрізів кульшових суглобів в передньоверхніх сегментах обох голівок стегнових кісток визначаються субхондральні ділянки некрозу розмірами : 26х9х25 мм (в лівій головці), 31х16х30мм з вираженим перифокальним набряком кісткового мозку (в правій голівці). Патологічніділянки по переферії обмежені подвійною лінією підвищеної інтенсивності МР сигналу на PDfs. Голівка правої стегнової кістки сплощена за рахунок формування імпресійного субхондрального перелому.» Мне рекомендуют только оперативное вмешательство. Доктор, скажите Ваше мнение. А также хотелось бы знать, выполняются ли в Вашей клинике подобные операции, насколько они дают качество движения после реабилитации, и какова стоимость в Вашей клинике. Заранее благодарен. Юрий. maryf@i.com.ua

  • Доктор Лінько says:

   Пан Юрій,
   Ми підтримуемо думку наших колег. Такі операції проводяться в нас часто, успішно і давно.

 16. Альона says:

  Доброго дня!!!
  Три роки назад в мене сталася травма коліна(під час фізкультури я впала на нього), коли я поїхала робити ренген то мені поставили неправильний діагноз. Але 1 рік назад мені зробили МРТ знімок і заключення формувалося так: повреждение заднего рога медиального мениска и порватые связки. Після цього я проходила довгий курс лікування але змін немає. В Полтаві нам порекомендували саме вашу клініку і сказали що без операційного втручання я його не вилікую.
  Чи й справді так? І скільки це буде коштувати?

 17. Христина says:

  Доброго дня! Кілька днів тому залишила тут повідомлення, на яке не тільки не відповіли, а взагалі удалили….але, як мені здалось, нічого забороненого не написала.
  Тому повторю історію.
  близько двох тижнів боліла нога, з кожним днем все сильніше. Звернулась до травматолога, який поставив діагноз: тендовагініт розгиначів лівої стопи (це все, що я змогла прочитати на довідці, оскільки у лікаря жахливий почерк).
  Мені наложили на ногу гіпс, виписали антибіотики і відправили до дому. Через два тижні гіпс зняли. Перші кілька днів все було нормально, потім біль знову почала повертатись і зростати з кожним днем.
  Порадьте що мені робити….знову в гіпс якось не хочется.

  • Доктор Лінько says:

   Пані Христина, ця патологія не потребує оперативного лікування.
   Поступайте згідно рекомендацій вашого лікуючого лікаря.

 18. андрей карпенко says:

  добрый день!Скажите пожалуйста а возможно ли лечение изношенного тазобедренного сустава безоперациоонно За ранее благодарю за ответ

  • Доктор Лінько says:

   Пане Андрій,
   Для того щоб прийняти подібне рішення потрібен ваш огляд та вивчення ренгенограм які у вас є.

 19. Мария says:

  Добрый день. Подскажите, пож-та, при хондроматозе после артроскопии коленного сустава структум противопоказан или нет ? Одни врачи говорят что нет, другие говорят , что он провоцирует хондроматоз, способствует образованию доброкачественных структур в суставе. Заранее благодарна за ответ.

  • Доктор Лінько says:

   Шановна Маріє, такої інформації не маю.
   В інструкції не зазначено. Виходячи з нашого досвіду протипоказів не має.

 20. Владимир says:

  Добрый день! Подскажите пожалуйста. Два года назад, играя в футбол, очщутил резкую боль в колене, перестал играть, колено подпухло и была боль в области повреждения, но прошло через несколько дней. Через несколько месяцев я опять попробовал поиграть, но травма опять дала о себе знать. К сожаленю, я к врачу обратился, спустя год после травмы, сделал снимок, он посмотрел, и сказал, что внутренняя боковая связка была надорвана, и срослась рубцами, и начал меня убеждать в том, что если даже сделать операцию, то не гарантирует, что я смогу играть так как и раньше. Скажите подалуйста, как можно выйти из данного положения, и возможно ли устранение данной травмы, для того, что я мог и дальше играть. После травмы прошло два года. Для меня это очень важно. Жду с нетерпением ответ. Спасибо

  • Доктор Лінько says:

   Шановний Володимир,
   Для того що б визначитись з лікуванням необхідно вас оглянути.
   Запишіться до мене на прийом.

 21. джамал says:

  Где можно ознакомится со стоимостью лечения? По данным заключения МРТ у меня разрыв заднего и переднего рога латерального мениска. Надрыв задней крестообразной и латеральной боковой связки.

  • Доктор Лінько says:

   Доброго дня Джамал
   Будьласка зверніться за міським номером на сторінці Контакти до бухгалтера, або приходьте до мене на прийом за попередньою домовленістю з Юріем Анатолійовичем (067) 320-7773.

 22. Оксана says:

  Добрый день! Дочь занимается художественной гимнастикой 8 лет, в ноябре ей исполнится 13 лет. Болят пахи, то один, то второй, то сразу два. Первый раз заболел пах в 6 лет.Бывает проходят, потом снова болят по нескольку месяцев во время перерастяжки. Без нагрузки дома проходит, на тренировке – снова. Дочь серьёзно занимается – КМС. Хочет продолжать серьёзные тренировки, но боль мешает занятиям. Не хромает, болезнь Пертеса исключили. Рентген патологию не показал.Со спортивными травмами не к кому обратиться – этой спецификой никто не занимается у нас. Как нам поступить?

  • Доктор Лінько says:

   Вітаю Оксана. Щоб зрозуміти вашу проблему необхідно приїхати до нас на консультацію з усіма матеріалами які ви маете.

 23. Андрей says:

  Добрый день. У меня травма плечевого сустава. А именно: «MP-ознаки ентезопатії та часткового пошкодження сухожилку надостьового м’язу з відповідною кістоподібною перебудовою голівки плечевої кістки, дегенерації сухожилку підлопаткового м’язу, артрозу ключично-акроміального суглоба з кістоподібною перебудовою акроміального кінця ключиці». Я так понимаю,нужна артроскопия.
  Скажите, пожалуйста, стоимость данной операции, поскольку приехать на консультацию проблематично.
  Заранее большое спасибо!

  • Доктор Лінько says:

   Вітаю Андрій. Щоб допомогти вам необхідно приїхати до нас на консультацію з усіма матеріалами які ви маете.

 24. Андрій Білобров 23 роки м.Біла Церква says:

  Шановний лікарю 2005 р. Я впав боком на плече і в мене був вивих, в травм пункті мені його вправили і 10-ть днів я ходив в гіпсі. Але одразу після цього почались проблеми при різких рухах чи просто при певних рухах рука в плечі ніби починає провертатись, це супроводжується легким хрустом потім встає на місце і десь два тижні плече болить. Коли я спілкувався з травматологом він здається сказав що це називається нестабільність сустава. В мене запитання скільки орієнтовно в вашій клініці може коштувати операція, перебування в лікарні і витратні матеріали. Які можливо потрібні обстеження чи знімки (в мене не збереглось ніякої інформації), щоб можна було приїхати на консультацію і більш предметно розмовляти.

  • Доктор Лінько says:

   Для того щоб відповісти на ваше питання приходьте на консультацію в клініку.

 25. Светлана says:

  Добрый день.
  Подскажите, пожалуйста, сколько стоит в вашей клинике операция по фиксации голеностопного сустава пластинами и винтом после перелома с подвывихом. И как долго длится реабилитация после такой операции? Спасибо

 26. Вероника says:

  Добрый день!Четыре года назад вынашивала двойню крупные,Теперь оказалось у меня в период беременности был разрыв лонного сочленения где и образовался ложный сустав.В заключении написали Посттравматический синдром .Боли сильные моментами так заклинивает в суставе что ноги не передвигаются принимаю терафлекс. Скажите пожалуста это оперируется?

  • Доктор Лінько says:

   Вероніка
   С приводу ціеї патології досвіду немаемо. С приводу ваших проблем звертайтесь в спеціалізовані заклади.

 27. Алексей says:

  Скажите пожалуйста, 4 месяца назад сделал пластику передней крестообразной, доктор говорил, что через 3 месяца буду бегать трусцой, – прошло 4, а я все еще хромаю, сзади на ноге(на сгибе) синичек, нога не разгибается на 100% . Какие варианты? Что делать?

 28. Святослав says:

  Шановний Ярослав Володимирович, підкажіть чи спрямуйте в потрібному напрямку. Ситуація наступна: Я займаюсь вже довгий час спортом – важкою атлетикою й баскетболом, зокрема. Під час гри в баскетбол зробив різкий рух в сторону й травмував таким чином коліно. Місцевий лікар прописав покій й массаж з гелями й кремами. За 3-ри місяці – біль не пройшов. пішов на УЗД. Дали заключення – менісцит. Продіагностували й порекомендували оперативне втручання. Звернувся до іншого лікаря, той при огляді й пальпації й тестах різноманітних, сильних ушкоджень не виявив й прописав ту саму фізіотерапію з мазями й гелями. й відмітив: нехай той хто поставив діагноз менісцит – піде й пос…ну ви зрозуміли)) За для об’єктивності усіх думок вирішив нарешті пройти МРТ яке, окрім кісти Бейкера нічого й не виявило. Ногам ставало тільки гірше. Лікарі нічого путнього й надалі не підказували – одні казали, що необхідна операція, а інші-ні. Вдався до самолікування – десь прочитав що знизити запалення в будь- якій ситуації було б непогано, вдався до гелів (Вольтарен, Хондроксид) й компресів (Димексид). На ранок – вперши за минулі 1.5 роки не відчував болі, проте вони повертаються на вечір. Далі особисто в мене по плану – ін’єкції препаратів гіалуронової кислоти.Питання наступні: Які ваші міркування з цього приводу й чи ефективне таке лікування? Чи не зашкодить гіалуронова кислота, якщо в мене, наприклад, не артроз колінного суглобу? Чи можна зі знімками МРТ проконсультуватись у вас?

  • Доктор Лінько says:

   Святославе,
   не починайте самолікування, ви ще дуже молодий, запищіться та покажіться мені на прийомі.

 29. Александра says:

  Добрый день, Ярослав Владимирович!

  7 месяцев назад у меня был перелом пятой плюсневой кости стопы, ходила в гипсе 2 месяца. После чего проходила курс ЛФК и массаж, вот прошло уже 7 месяцев сухожилие и гибкость ноги не вернулось в прежнее положение, возможно вы посоветуете, что необходимо делать и возможно ли вернуть прежнюю гибкость?

  • Доктор Лінько says:

   Олександра,
   Запишіться та покажіться мені на прийомі зі свіжою рентгенограммою.

 30. Николай says:

  Добрый день! Недавно мне поставили диагноз: фиброматозное тело левого коленного сустава, в заключении УЗИ сказано: На уровне латерального мыщелка бедра лоцируется кальцификат 8мм (сустывная мышь). Врачи сказали нужно делать артроскопию! Есть ли способы вылечить эту болезнь без операции? За ранее благодарен!

  • Доктор Лінько says:

   Микола,
   Дійсно, ця проблемка лікується оперативно.
   Ми такі операції проводимо.

 31. Оксана says:

  Добрий день! У мене після травми дефект нижньої третини ліктьової кістки 5см. Чи можливо у Вас зробити операцію по заміщенню дефекту і скільки приблизно це буде коштувати? Дякую.

  • Доктор Лінько says:

   Оксано
   Я думаю що можливо. Для того щоб прийняти рішення треба вас оглянути.

 32. Viktor says:

  Добрый день, Ярослав Владимирович!
  Я артист балета. 26 лет. Недавно мне поставили диагноз Грыжа диска поясничного отд. позвоночника L5-S1.( 8 мм). По сути дальнейшая карьера под большим вопросом. Практикуете ли Вы оприративное или консервативное лечение этой проблемы?

  • Доктор Лінько says:

   Віктор
   Оперативним лікуванням хребта ми не займаемося. Чи можливе консервативне лікування- незнаю, треба вас оглянути.

 33. Доктор Лінько says:

  Костянтине при даній проблемі необхідна консультація нейрохірурга. В клініці спеціалістів цього профілю не має

 34. Доктор Лінько says:

  Віка,якщо діагноз пошкодження меніска підтвердиться то це однозначно оперативне втручання. Для дітей до 16 років ми його проводимо з дозволу батьків, повна вартість близько 17,0тис грн

 35. Доктор Лінько says:

  Наталія, вишліть, будь ласка ,на електронну пошту результат УЗД для можливості більш детальної консультаії. klinika281069@meta.ua

 36. Доктор Лінько says:

  Ольга , наш профіль доросла ортопедія травматологія, вам треба звернутись в ОХМОДИТ

 37. Доктор Лінько says:

  Відповідь відправлена на пошту

 38. Доктор Лінько says:

  Перетелефонуйте лікарю клініки 0968684727 Андрій Михайлович

 39. Доктор Лінько says:

  Якщо препарат дає результат то його доцільно вводити,але краще приїхати на консультацію 0968684727 Андрій Михайлович

 40. Доктор Лінько says:

  0968684727 Андрій Михайлович лікар клініки телефонуйте

 41. Доктор Лінько says:

  Сергію, для встановлення діагнозу і лікування необхідна консультація

 42. Доктор Лінько says:

  Олено, Зверніться в лікарню Охмодит до дитячого ортопеда травматолога.

 43. Доктор Лінько says:

  Висилайте МРТ на: klinika281069@meta.ua

 44. Доктор Лінько says:

  Приїдьте на консультацію. Прийомом медикаментів ви можете трохи сповільнити процес, але треба бачити пацієнта

 45. Доктор Лінько says:

  Проведення РеПХЗ можливе або відразу в перші 3 дні після травми, або через 1,5міс. Трансплантант візьмуть або з іншої ноги, або власну зв»язку надколінника. Грати в футбол будете. Клініка в відпустці з 01.07 по 31.07

Задати питання

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *